Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Barcelonës dhe Real Madridit.

Kjo ndeshje është e vlefshme për gjysmëfinalen e Kupës së Mbretit, shkruan Gazeta Express.

Ndeshja e parë e zhvilluar në “Santiago Bernabeu” përfundoi me fitoren minimale 0:1 të Barcelonës.