Category: Sport

Barcelona-Real Madrid, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Barcelonës dhe Real Madridit. Kjo ndeshje është e vlefshme për gjysmëfinalen e Kupës së Mbretit, shkruan Gazeta Express. Ndeshja e parë e zhvilluar…